Hakkımızda

Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz nitelikli zamanın artmasına yol açacağının bilincindeyiz.” .

Bu farkındalıkla kurulan RMS Pano, AG enerji sistemlerinde kullanılan panoların tasarımı, projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrolü konusunda elektrik sektörüne tam hizmet ve tam destek vermek üzere yola çıkmıştır. 

Firmamız 2017 yılı başlarında yirmi kişilik ekip ile İstanbul İkitelli merkezli olarak resmi faaliyetine başlamış, “Hizmette kalite, ticarette dürüstlük” anlayışımız kısa zamanda meyvesini vererek , personel sayımızı otuza yükselterek daha güçlü ve daha verimli bir konuma gelmemizi sağlamıştır.

Yönetici kadromuz ve tüm personelimiz, bu oluşum öncesi Türkiye’nin değişik bölgelerinde, elektrik piyasasının çeşitli kollarında fiilen çalışmış ve pratik tecrübe edinmiş teknik üniversite, meslek lisesi ve elektrik meslek yüksek okulu mezunu yetkin mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır.

Teklif/Fiyatlandırma Departmanı

Uzman mühendis kadromuz ile projelerinizin her fiyat çalışması, titizlik ve düzen içinde hazırlanmakta, her fiyat çalışması satın almaya yönelik olarak siz müşterimize sunulmaktadır.

Projelendirme Departmanı

Siparişe dönen tüm projeleriniz, elektrik mühendislerimiz tarafından mekanik şemaları ve devre şemaları hazırlanarak onayınıza sunulmaktadır. Müşterimizin onayı ardından en kısa sürede imalat süreci başlamaktadır.